Genç, dinamik ve alanında uzman danışmanların yer aldığı GoLive, sorunlara profesyonel yaklaşımı ve müşteri odaklı anlayışı
sayesinde en doğru çözümü en hızlı ve en uygun şekilde size sunacaktır.

BİZE ULAŞIN

GoLive Büyümeye Devam Ediyor

100++

Danışman

120++

Mutlu Müşteri

120++

Başarılı Proje

15++

Yılından Bugüne...

"GoLive danışmanlığında gerçekleştirdiğimiz SAP IS-U/CRM projesi ile SAP altyapısının standart hale getirilmesini, bayi yönetimi, mobil uygulamalar ve hakediş süreçlerinin sistemde devreye alınmasını, satış, operasyonel ve muhasebe departmanlarının 2 yılda 10 kat artan müşteri portföyünü bütünleşik bir sistem kullanarak yönetmesini sağladık."

Serkan Erden

IT Müdürü, Zorlu Enerji

"Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) olarak, GoLive ile birlikte Windows 8 platformunda geliştirdiğimiz EnerjICmobil uygulamamızla iş emirlerinin yönetimini etkinleştirdik, saha ekibinin performansını daha iyi takip edebilir hale geldik ve süreçlerin verimliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetini artırdık."

Burak Ketenci

Kurumsal Kaynak Müdürü, Tredaş

"Yeni teknolojiler konusunda GoLive’a güvenimiz tam. GoLive ekibi ile SAP ERP, TM, FSCM, Fiori, SAP Portal ve BW konularında yaptığımız çalışmalarda yakaladığımız birlikte çalışma enerjisiyle dijital dönüşüm yolculuğumuz devam ediyor."

Feza Zengin

IT Direktörü, Betek

"KAT olarak SAP projelerinden öğrendiğimiz; ‘süreç yönetimine hâkim bir SAP partneri’ ile çalışıyorsanız, zor projenin olmadığıdır. 2016 yılında GoLive ile yürüttüğümüz Robotik Depo (SAP WM-MFCS entegrasyonu) – Otomatik Teyit – Sevkiyat Hazırlama (SAP WM-Rf kurgu) projelerinin her birinde süreçleri birlikte değerlendirdik ve başarılı canlı geçiş tecrübelerimiz oldu. Depolama, sevkiyat yönetimi, üretim veri ve teyit yönetimi konularında, firmamızın yapısına uygun çözümler geliştiren GoLive ekibine güvenerek daha birçok proje yürüteceğimize inanıyoruz."

Saadet Imik Civaş

Lojistik Müdürü, KAT Mekatronik

"Stratejik ihtiyaçlarımız doğrultusunda, çeviklik, sadeleşme ve standartlaştırma ile sektörel gerekliliklere uyum sağlamanın hedeflendiği SAP S/4HANA Dönüşüm projemiz GoLive’ın proje paydaşlığında “Üst Seviye Modelleme” çalışması ile başladı. Siparişten teslimata kadar iş süreçlerinin gözden geçirilerek günün ihtiyaçlarına uygun ve standartlara dayalı en iyi uygulamalarla desteklenmesine yönelik çalışmalarla sürüyor."

Sabri Asil Eyüp

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Direktörü

"SAP S/4HANA dönüşüm projemizin SD, MM ve eWM modüllerinde birlikte çalıştığımız GoLive ekibi yenilikçi çözümleri uygulama becerisi, inovatif yaklaşımlar geliştirmesi, süreç bilgisi ve etkili iletişimiyle şirketlerimizin dijital dönüşüm yolcuğunda çözüm ortağı olmayı sürdürüyor."

Özgür Kakmacı

Tat Gıda ve Düzey Pazarlama CIO&CDO

"GoLive ile uzun yıllardır birçok alanda çalışıyoruz. Bunun nedeni kendilerini bir tedarikçi olarak değil takımın bir parçası olarak görmemiz. Özellikle Tedarik Zinciri Çözümleri deyince aklımıza gelen ilk iş ortağımız GoLive."

Ebru Yavuz

IT Yöneticisi

“SAP HANA dönüşüm projemizi, hedef ve planlarımıza tam uyumlu şekilde başarıyla tamamladık. 180 kişinin katılımıyla gerçekleşen büyük ölçekli projede 1000’in üzerinde işlem HANA’ya uyumlu hale getirildi ve 5000 test adımı gerçekleştirildi. Rekor seviyede kısa kesinti zamanı ile canlıya geçişimiz tamamlandı. Bu proje sonucunda sistemimizi 3 ila 50+ kat arası hızlandırdık ve veri optimizasyonu sayesinde %70 kaynak tasarrufu sağladık. GoLive ekibine bu başarılı projede vermiş olduğu özverili destekleri için teşekkür ederiz.”

Aslı Ünalp Erdoğan

Aygaz A.Ş. Kurumsal BT Çözümleri Yöneticisi

GoLive Haberler

Sektörel faaliyetlerimizle ilgili son haberler için bu bölümü inceleyebilirsiniz. Yeni iş ortaklıklarıyla, müşterilerimizle, çalışanlarımızla her gün daha ileriye gidiyoruz.

Tüm Haberler
Umur Grubu S/4HANA ile dönüşüm

Umur Grubu S/4HANA ile dönüşüm

Umur Grubu bünyesinde bulunan 6 firmanın SAP S/4HANA geçişinin GoLive danışmanlığında tamamlandığı projede standartlaşma, sadeleşme, merkezileşme, mobilite ve iş analitiği avantajları sağlandı.

İNCELEYİN!