Kat Mekatronik Üst Seviye Modelleme Projesi

1955 yılından beri otomotiv sektöründe dünyanın önde gelen markalarına hizmet veren Kat Mekatronik, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, yüksek kalite bilinci, yaratıcı fikir ve standartları en yeni teknolojiyle bir araya getirmek amacıyla süreç ve sistem dönüşümünü gerçekleştirmeyi hedefliyor. Kat Mekatronik’in bu doğrultuda planladığı SAP S/4HANA Dönüşüm Projesi’nin ilk adımı olan Üst Seviye Modelleme Projesi GoLive danışmanlığında başladı.
 
Açılış toplantısı Proje Sponsoru Kat Mekatronik Genel Müdürü Aydın Kozanoğlu, Proje Yönlendirme Komitesi Üyeleri Alp Kozanoğlu, Abdullah Bay, Saadet Çivaş ve Kat Mekatronik proje ekibi ve GoLive ekibinin katılımıyla gerçekleştirilen projenin ilk adımının 2 ayda tamamlanması hedefleniyor. 

Kat Mekatronik’le daha önce depolama, sevkiyat yönetimi, üretim veri ve teyit yönetimi konularında Robotik Depo (SAP WM-MFCS entegrasyonu) - Otomatik Teyit - Sevkiyat Hazırlama (SAP WM-RF kurgu) projelerini gerçekleştirdiklerini söyleyen GoLive Genel Müdürü Şenay Yılmaz, Kat Mekatronik için büyük önem taşıyan SAP S/4HANA Dönüşüm Projesinde de yer almaktan gurur duyduklarını belirtti.