GoLive SAP S/4HANA İleri Lojistik Çözümler etkinliği

GoLive, SAP S/4HANA çözümleri ve lojistik süreçlerindeki uzmanlığını SAP S/4HANA İleri Lojistik Çözümler etkinliğinde iş dünyasıyla paylaştı.

SAP ve GoLive iş birliğiyle 8 Mayıs 2018 Salı günü Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'de gerçekleşen SAP S/4HANA İleri Lojistik Çözümler etkinliğine BT liderleri ve sektör profesyonelleri katıldı.

GoLive'ın ve SAP S/4HANA İleri Lojistik Çözümleri ile Dijital Tedarik Zinciri Yönetimi süreçlerinde sağladığı maliyet avantajını ve katma değeri detaylı bir şekilde ele alan etkinlik, SAP Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Karal'ın açılış konuşması ve SAP Türkiye Lojistik Çözüm Yöneticisi Elif Kuralay'ın sunumuyla başladı.

GoLive Yönetici Ortağı Mehmet Yılmaz ve ekibi, etkinliğin birinci kısmında S/4HANA lojistik portföyündeki AATP (Advanced Available to Promise) çözümüne odaklandı. Etkinliğin ikinci kısmında ise GoLive Yönetici Ortağı Fatih Canca ve ekibi başta EWM olmak üzere S/4HANA İleri Lojistik Çözümlerinin iş süreçlerine katkılarını katılımcılar ile paylaştı.

Katılımın ve ilginin yoğun olduğu etkinlik, GoLive uzmanlığıyla SAP S/4HANA İleri Lojistik Çözümleri ile dijital dönüşüm yolculuklarını aktaran İçdaş ve TAT'ın başarı hikayeleriyle tamamlandı.