Kurumsal

Süreç, Proje, Uygulama ve Destek Uzmanlığımız, Sektör ve Teknoloji Deneyimimiz, Geliştirme ve Ar-Ge Yetkinliğimizle

Değer Katıyoruz

Yazılım ve SAP danışmanlığı alanında köklü bir deneyime sahip bir ekip tarafından kurulmuş olan GoLive’da, benzersiz uzmanlık, deneyim ve yetkinliklerimizle sunduğumuz profesyonel hizmet ve çözümlerimizle kurumların dijital dönüşümlerine somut ve ölçülebilir değerler katmayı hedefliyoruz.

Süreç, proje ve SAP uygulama danışmanları, destek, teknoloji ve yazılım geliştirme uzmanlarından oluşan 100 kişilik yetkin ekibimizle, enerji başta olmak üzere birçok sektörde ve lojistik süreçleri başta olmak üzere uçtan uca tüm süreçlerdeki bilgi birikimimiz ve deneyimimizle yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda başarılı projelere imza atıyoruz.

Proje yönetimi, uygulama ve süreç danışmanlığı alanındaki uzmanlığımızın yanı sıra bir Ar-Ge merkezi olarak sahip olduğumuz yazılım geliştirme yetkinliğimizle müşterilere özel çözümler üretiyor ve bu deneyimlerimizle oluşturduğumuz paket çözümlerimizle fark yaratıyoruz.

Sektör ve süreç deneyimimizi, zengin bilgi birikimimizi şirketlerin ihtiyaçları henüz birer aciliyet haline gelmeden tespit etmek için kullanarak gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerimiz, özgün çözümlerimiz, güvenilir destek hizmetlerimizle müşterilerimize iş dünyasının hızlı dinamiklerine ayak uyduracak çevikliği kazandırıyoruz.

Yerinde Ar-Ge Merkezi sertifikasıyla yürüttüğümüz geliştirme faaliyetlerimizle Türkiye’de yüksek teknoloji üretimine de destek oluyor, etkili yeni fikirler ve çığır açan yenilikleri ortaya koyarak sektörlerin ve kurumların geleceğe hazırlanmasına katkıda bulunmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Neler Yapıyoruz?

2012’ den bu yana SAP Partner olarak sunduğumuz SAP uygulama danışmanlığı ve SAP destek hizmetlerimizi, 2018 itibariyle SAP Silver Partner olarak sürdürüyoruz.

Tüm sektörlerde ve uçtan uca tüm süreçlerde SAP ERP uygulama danışmanlığı ve SAP S/4HANA dönüşüm projeleri yönetim hizmetleri sunuyoruz.

Enerji dağıtım sektörü uzmanlığımızla SAP IS-U çözümlerinin başarıyla uygulanmasını sağlıyoruz.

Lojistik ve saha süreçlerindeki deneyimimizle SAP Tedarik Zinciri Yönetimi çözümlerinin ve mobil tabanlı uygulamalarının en yüksek değeri sağlayacak şekilde kullanılmasına katkıda bulunuyoruz.

Ar-Ge ve yazılım geliştirme uzmanlığımızla SAP Leonardo, Fiori ve SAP Cloud gibi platformların yanı sıra farklı platformlarda da müşteriye özel çözümler geliştiriyoruz.

Sektör, süreç ve müşteriye özel çözümlerdeki bilgi birikimimizle geliştirdiğimiz paket çözümlerle verimli ve hızlı sonuçlar almayı kolaylaştırıyoruz.

Neden GoLive?

• Başarısı kanıtlanmış metodolojilerle, zamanında ve sağlıklı bir şekilde sonuca ulaşan projeler için

• Dijitalleşmeye uyumlu, daha verimli, daha etkin ve sadeleştirilmiş iş süreçleri tasarlamak için

• Büyük yatırımlar yaparak, ciddi emek harcayarak hayata geçirdiğiniz sistem ve uygulamalarınızın verimli ve kesintisiz bir şekilde devam edebilmesi için

• Sektörünüze, faaliyetlerinize ve iş yapış şeklinize özel ihtiyaçlarınızı uçtan uca tüm süreçlerde karşılayacak çözümler için

• SAP uygulamalarının sektöre, süreçlere, müşterilere uygun olarak hızla ve başarıyla hayata geçirilmesi için

• İhtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmiş, iş süreçleriyle uyumlu, en iyi uygulamalarla zenginleştirilmiş hızla ve kısa sürede kullanıma alabileceğiniz hazır çözümler için

GoLive Büyümeye Devam Ediyor

100++

Danışman

120++

Mutlu Müşteri

2012++

Yılından Bugüne...

15++

Yıllık Tecrübe

GoLive Yerinde Ar-Ge Merkezi

Mayıs 2018’ de aldığımız Yerinde Ar-Ge Merkezi sertifikamızla hizmetlerimizde fark yaratan çözümler üretiyoruz. Yeni teknolojilerle uyumlu, önceden yapılandırılmış ve çalışmaya hazır çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimizle birlikte çalışarak, onların karşılaştıkları güçlükleri ortadan kaldırmaya yönelik etkili yeni fikirler ve çığır açan yenilikleri ortaya çıkarmayı hedefliyoruz.

AYRINTILAR