Hizmetlerimiz

AR-GE

AR-GE Çalışmalarımızla Değer Üretiyoruz

Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığı′ndan yerinde Ar-Ge merkezi onayını alan GoLive, danışmanlık ve proje yönetimi hizmetlerinin yanı sıra müşterilerinin sektörlerine ve iş süreçlerine özel ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği çözümlerle fark yaratıyor. Sektörel tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını onlardan önce tespit eden ve bu ihtiyacı karşılamak için en ideal çözümleri tasarlayan GoLive, Ar-Ge kapsamında geliştirdiği paket çözümleriyle yeniliklere imza atıyor.

İnovasyon & Yatırım

GoLive, yurt içi ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atan tecrübeli ekibiyle SAP çözümleri konusunda sektörde haklı bir yere sahip. Geniş danışman kadrosunun yanı sıra, yetkin yazılım geliştirme ekibi de sektöre ve iş süreçlerine özgü çözümler üzerinde Ar-Ge faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürüyor.

Gelecek Hedeflerimiz

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı′nın Ar-Ge merkezi olarak onayladığı GoLive, müşterileriyle birlikte çalışarak, onların karşılaştıkları güçlükleri ortadan kaldırmaya yönelik etkili yeni fikirler ve çığır açan yenilikleri ortaya çıkarmayı hedefliyor. Yeni teknolojilerle uyumlu, önceden yapılandırılmış ve çalışmaya hazır çözümler geliştirmeye odaklanan GoLive şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğuna Ar-Ge gücüyle de değer katmayı sürdürecek.