Hizmetlerimiz

Destek Hizmetleri

Büyük yatırım ve emek harcanan sistem ve uygulamalarınızın verimli ve kesintisiz devam etmesi için GoLive Destek Hizmetleri

Dijital dönüşümden en yüksek faydayı elde etmenin yolu, başarıyla tamamlanan bir proje sonrasında, kurulan sistem ve uygulamaların sürekliliğini doğru ekibe emanet etmekten geçiyor. GoLive′ın yetkin destek ekipleri, şirketlerin en kritik iş süreçlerini yürüttüğü sistem ve uygulamaların 7/24 kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışmasını ve yönetilmesini sağlıyor. Sunduğu profesyonel destek ve bakım hizmetleriyle iş süreçlerinin sürekliliğini sağlayarak, SAP yatırımlarından en yüksek geri dönüşü almayı mümkün kılıyor.

GoLive′ın konusunda uzman ve yetkin ekibiyle sunduğu GoSupport Destek masası, kişi bağımsız destek hizmetleri sağlıyor. Belirlenen müdahale ve çözüm sürelerine uygun şekilde sağlanan destek hizmetleri, güçlü BT altyapılarının en etkin biçimde çalışmasını garanti altına alıyor. Böylelikle şirketler, BT altyapısını yönetmek yerine büyüme hedeflerine yönelik iş geliştirmeye odaklanabiliyor.

Yatırımlarınızın yüksek geri dönüşünün sürekliliğini sağlamak için, şirketinizin bel kemiği haline gelmiş SAP sistem ve iş uygulamalarınızı her zaman ayakta ve sağlıklı tutacak güvenilir ve deneyimli bir iş ortağı arıyorsanız GoLive ile tanışın.

SAP ERP Uygulama

SAP ERP Uygulama

Destek Hizmetleri

ERP uygulama süreçlerinizden en yüksek faydayı sağlayın...

SAP Basis & Yazılım

SAP Basis & Yazılım

Destek Hizmetleri

Veri kayıpları, performans ve entegrasyon sorunlarıyla karşılaşmayın...

SAP Lisans & Bakım

SAP Lisans & Bakım

Destek Hizmetleri

SAP Partner güvencesiyle kusursuz işleyen çözümlere kavuşun...

SAP Mobil Uygulama

SAP Mobil Uygulama

Destek Hizmetleri

Hareket halindeyken de SAP çözümlerinden en iyi performansı alın...