GoLive Paket Çözümler - GoField - Enerji Saha Yönetim Sistemi

GoField

Sahadaki ekiplerin ve cihazların tek ekran üzerinden kapsamlı görüntüsünü çıkaran GoField, güçlü ERP entegrasyonu sayesinde elle veri girişini en aza indirerek, saha ve merkez arasında verimlilik ve tutarlılık sağlıyor.

Saha iş gücü yönetim operasyonlarını harita tabanlı bir ekran üzerinden yönetmeyi sağlayan GoField, mevcut ERP altyapısına tam entegre mobil bir çözüm olarak çalışıyor. Hareket halindeyken anlık verileri daha hızlı şekilde sisteme aktarma olanağı sunan GoField ile yöneticiler gerçek ve anlık veriye dayalı, çok daha isabetli kararlar alabiliyor. Ekiplerin anlık konumlarını GoField Enerji Saha Yönetim Sistemi üzerinden takip eden yöneticiler, böylelikle verimli bir iş gücü dağılımı yapabiliyor.

SCADA, PLC, CBS, Çağrı Merkezi Yazılımları, Abone Yönetim Sistemleri ve kamuda kullanılan diğer servisler ile anlık olarak entegre olabilen GoField, kullanıcı dostu mobil ekranlarıyla kritik veri girişlerini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Online ve offline olarak çalışabilen GoField, SAP entegrasyonu sayesinde standart ana veri ve işlem verisini kullandığı için herhangi bir ek kuruluma gerek duymuyor. Sahada yapılan stok hareketleri, işçilik teyidi gibi işlemler SAP ERP'nin MM ve CO modülleriyle entegre olarak çalışıyor. Böylelikle tüm işlemler anlık olarak merkezi sistem üzerinde gerçekleşiyor.

Elle girilmesi durumunda saatler sürecek olan veri girişlerini sahadan çok daha kolay ve tutarlı biçimde toplayabilen GoField, bu veriyi kullanarak SAP BO üzerinde otomatik raporlar oluşturuyor, KPI takibi yapıyor. Elde edilen veri ışığında, tam verimde çalışmayan makineler, operatörler ve ekipler kolaylıkla tespit ediliyor ve gerekli önlemler alınıyor.

GoLogistic

Ürünün Sağlayacağı Faydalar

- Birden çok kaynaktan gelen farklı tipteki işlerin tek ekran üzerinden takibi ve yönetilmesi

- Entegre sistemlerin mobil yazılım ile anlık olarak güncellenmesi ve böylece veri tutarsızlığının önlenmesi

- Manuel veri girişinin en aza indirilmesi ve hatalı işlemlerin en aza indirilmesi

- PM, MM ve CO entegrasyonuyla stok ve muhasebe kayıtlarının gerçek olarak güncellenmesi

- OPEX maliyetlerinde azaltma

- Basit ve sade sipariş türleri

- Sipariş türü bazında dinamik ekran tasarımı