Hizmetlerimiz

Özelleştirilmiş Müşteri Çözümleri

Sektörünüze, faaliyetlerinize ve iş yapış şeklinize özel ihtiyaçlarınızın uçtan uca tüm süreçlerde karşılanması için GoLive Özelleştirilmiş Müşteri Çözümleri

Standart süreçlere dayalı çözüm modülleri halinde geliştirilmiş iş uygulamaları, sektöre, müşteri kitlesine ve çalışanların alışkanlıklarına göre değişebilen ihtiyaçları ve beklentileri her zaman tam olarak karşılamıyor. Başarılı sonuçlar elde edebilmek için, teknoloji ve süreçlerde özel uyarlamalar ve geliştirmelerle müşteriye özel iş süreçleriyle uyumlu çözümler üretmek gerekiyor.

GoLive sahip olduğu süreç ve uygulama uzmanlığı ve teknik deneyimiyle müşterilerine özel ihtiyaçları kusursuz biçimde karşılayacak yazılım ve uygulamalar geliştirerek Özelleştirilmiş Müşteri Çözümleri üretiyor. Müşteriye has problemlere yönelik akılcı çözümlerle her durum ve koşulda başarılı sonuçlara ulaşmaya yardımcı oluyor.

GoLive’ın sektörel tecrübesi ve bilgi birikimi, ihtiyaca yönelik en uygun teknik mimarinin tespitini kolaylaştırıyor. Yapılan analizler sonrası yazılım ve danışmanlık hizmetinin yine aynı çözüm ortağından alınması, kısa sürede hızlı kazanımlar sağlıyor.

Sizi başarıya taşıyan çok özel iş süreçlerinize ve rekabette öne çıkmanızı sağlayacak hedeflerinize uygun özel çözümlere ihtiyacınız varsa, GoLive’ın süreç, uygulama, teknoloji ve yazılım geliştirme uzmanlığı aradığınız çıkış yolu olabilir.

GoLive Özelleştirilmiş Müşteri Çözümleri beş ana adımda belirleniyor ve ardından geliştiriliyor

  • İhtiyaç Analizi
  • Teknik Analiz ve Teknik Mimari Kurulumu
  • Doğru Altyapı ve Teknoloji Seçimi
  • 3rd Party Entegrasyon Süreçleri
  • Projeye Uygun Araç Seçimi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Genç, dinamik ve alanında uzman danışmanların yer aldığı GoLive, sorunlara profesyonel yaklaşımı ve müşteri odaklı anlayışı
sayesinde en doğru çözümü en hızlı ve en uygun şekilde size sunacaktır.

BİZE ULAŞIN