Hizmetlerimiz

Proje Yönetimi

 

Başarısı kanıtlanmış metodolojilerle, zamanında ve sağlıklı bir şekilde sonuca ulaşan projeler için Golive Proje Yönetimi Hizmetleri

Ölçeği ne olursa olsun, dijital dönüşüm projelerini yönetmek zaman ve maliyet gerektirir. Bu nedenle projeler ne kadar hızlı, etkili ve hatasız tamamlanırsa başarısı o kadar büyük olur. GoLive'ın uzman ekibi, projelerin sadece uygulaması yapılan çözümlerden ibaret olmadığını iyi biliyor. Projeye özel metotlar uygulayarak, etkin bir yönetim sağlayan GoLive, iletişimin maksimum seviyede tutulmasını ve paydaşların ihtiyacı olan bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını garanti altına alıyor.

 SAP Cloud ve HANA projelerinde kullanılan Activate metodunun yanı sıra, proje ihtiyaçlarına göre tercih edilen ASAP yöntemi de GoLive’ın uzmanlıkları arasında yer alıyor. Activate metodu özellikle ilk kez SAP kullanacak olan kurumların SAP çözümleri hakkındaki bilgi seviyesini artırmayı sağlayarak, beklentilerin, teslim edilen sistem ile maksimum düzeyde örtüşmesini mümkün kılıyor. Model şirket konsepti ile istenilen çözüme en yakın noktadan projeye başlayarak hızlı ve etkin bir şekilde proje teslim edilebiliyor.

SAP dünyasına adım atmayı ya da SAP altyapınızda dijital dönüşümünüzü gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız, hızlı, etkin ve hatasız bir projeyle sağlıklı sonuçlara ulaşmak için, GoLive ile görüşmeden bu yolculuğa başlamayın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Genç, dinamik ve alanında uzman danışmanların yer aldığı GoLive, sorunlara profesyonel yaklaşımı ve müşteri odaklı anlayışı
sayesinde en doğru çözümü en hızlı ve en uygun şekilde size sunacaktır.

BİZE ULAŞIN