Hizmetlerimiz

SAP Uygulama Danışmanlığı

Her kurumun süreçleri, iş yapış şekli ve kullanıcıların ERP sisteminden beklentisi farklılık gösteriyor. Bu beklentileri etkin biçimde karşılayarak, şirkete en yüksek katma değeri sağlamak için doğru çözüm ortağını seçmek kritik önem taşıyor.

SAP Partner olan GoLive, SAP danışmanlığında uzun yıllar tecrübeyle oluşturduğu güçlü metodolojiyi müşterilerine hizmet olarak sağlıyor. Geniş danışmanlık ekibi, SAP ERP ve SAP S/4HANA dijital dönüşüm projelerinde uçtan uca tüm süreci üstlenebiliyor.

Müşteri odaklı bir yaklaşımla şirketlerin mevcut durumunu ve projeye ilişkin hedeflerini tespit eden GoLive, bugüne kadar tamamladığı pek çok başarılı projenin verdiği deneyimle her bir müşterisi için en doğru çözümü, en hızlı ve uygun şekilde uygulamaya alıyor.

Güçlü ve başarısı kanıtlanmış SAP çözümlerinin şirketinize özel ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak kullanıma alınmasında uzmanlığın ve deneyimin yanı sıra güçlü metodolojilerin ve sağlıklı bir yaklaşım ve bakış açısının önemine inanıyorsanız GoLive’ı arayın.