SAP Uygulama Danışmanlığı - SAP IS-U Çözümleri

Enerji dağıtım sektöründeki rakipsiz uzmanlığımızla, SAP IS-U çözümünün yüksek performansını ve sektöre özgü özelliklerini şirketler için katma değere dönüştürüyoruz.

Enerji dağıtım sektöründe faaliyet gösteren hemen her şirketin ölçüm verisini yönetme, faturalama, muhasebeleştirme, müşteri hizmetleri gibi en kritik süreçlerde tercih ettiği kurumsal kaynak planlama çözümü SAP IS-U, GoLive'ın enerji sektöründeki uzmanlığıyla en verimli şekilde uygulamaya alınıyor.

GoLive, enerji sektöründe referans olmuş pek çok projeyle kazandığı tecrübeyi, geniş danışman kadrosu ve şirketlerin ihtiyaçlarına özel olarak yaptığı yazılımsal geliştirmelerle destekleyerek, her ölçekte elektrik, gaz ve su dağıtım şirketlerinin ihtiyacı olan SAP IS-U entegrasyonunda fark yaratıyor.

GoLive'ın enerji sektörüne özel olarak uzmanlaşmış danışmanları, SAP IS-U uygulamasını en yüksek faydayı ve yatırımın geri dönüşünü gözeterek gerçekleştiriyor. Böylelikle enerji tedarik zincirinde iyileştirme sağlanırken, hem tesislerde hem de şebeke düzeyinde verimlilik artıyor. Süreçlerde yakalanan standartlaşma ve hız sayesinde müşteri memnuniyeti en iyi seviyeye çıkarılıyor.

GoLogistic