SAP Uygulama Danışmanlığı - SAP Lojistik Çözümleri

Ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm süreçlerdeki uzmanlığımızı SAP’nin dijital tedarik zinciri vizyonuyla birleştirip müşterilerimize maksimum faydayı sunuyoruz.

SAP “Dijital Tedarik Zinciri” vizyonuyla dijital dönüşümü kolaylaştırırken, lojistik süreçlerinde uzman olan GoLive kurum içi lojistik süreçlerini, müşteri, bayi ve taşerona da genişleterek tüm paydaşları entegre bir platform üzerinde bir araya getiriyor. GoLive’ın uçtan uca lojistik süreçlerdeki tecrübesi, SAP’nin güçlü ERP modülleri ile entegre çalışan Nakliye Yönetimi (TM), Gelişmiş Depo Yönetimi (EWM), Olay Yönetimi (EM) ve Gelişmiş Kullanılabilirlik Kontrolü (AATP) ürünlerinin en etkin şekilde süreçlere entegre edilmesini sağlıyor.

Böylelikle kurumlar, en uygun rota ve araçları otomatik olarak belirleyerek nakliye maliyetlerini en aza indiriyor, müşteri servis seviyesini artırıyor. SAP EWM ile tüm depo süreçlerinin daha verimli şekilde yönetilmesini sağlayarak depo maliyetlerini düşürüyor. Olay Yönetimi modülü, siparişin alınmasından, müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm lojistik süreçlerdeki planlanan ve gerçekleşen süreleri izleme olanağı sunuyor. AATP ise kısıtlı stokların müşteri ve diğer depolara daha esnek biçimde paylaştırılmasını kolaylaştırıyor.

GoLogistic

 

Lojistik sürecinin tüm paydaşları aynı ekranı paylaşıyor

GoLive’ın hizmetleri, standart bir SAP çözüm ortağı yaklaşımının ötesine geçerek, geleceğe dönük SAP vizyonuyla bire bir örtüşen bir kapsam sunuyor. Böylelikle şirketler, SAP’nin dijital tedarik vizyonuyla geliştireceği yenilikçi çözümlerle gelecekte de uyumluluğunu koruyacak bir sisteme sahip olmanın konforunu yaşıyor. SAP’nin lojistik çözümleri kurum içi süreçleri iyileştirirken, GoLive müşteriyi ve taşeronları da aynı sistem üzerine entegre ederek tüm bilgilerin herkes tarafından tek sistem üzerinden mobil ortamda takip edilmesine olanak tanıyor.

Paydaşların sürekli hareket halinde olduğu lojistik süreçlerinde, mobil ekranlar üzerinden veri girişine ve süreç yönetimine olanak tanıyan GoLive İleri Lojistik Çözümü, paydaşlar arasındaki e-posta ve mail trafiğini ortadan kaldırarak, müşteri, taşeron ve lojistik ekibinin her an siparişlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilmesini sağlıyor.