SAP Uygulama Danışmanlığı - SAP S/4HANA Çözümleri

Gerçek zamanlı kurumsal kaynak planlamayla tanışmak isteyen şirketlerin uçtan uca dijital dönüşümüne SAP HANA platformuyla eşlik ediyoruz.

GoLogistic


İş dünyasında artan rekabette öne çıkmak isteyen şirketler için sadece dijitale geçmek yeterli değil: Veriyi gerçek zamanlı toplayıp, gerçek zamanlı analiz ederek, gerçek zamanlı kararlar almak sektöre liderlik etmenin ilk şartı haline geldi. Bellek içi mimarisiyle hız, performans ve esneklikte devrim yaratan SAP HANA platformunun gücüyle çalışan SAP S/4HANA portföyü, işini dijitalde de "gerçek zamanlı" yönetmek isteyen kurumların ihtiyacını karşılıyor.

SAP danışmanlığında zengin tecrübeye sahip, yetkin ve güçlü bir danışman kadrosu ile hizmet veren GoLive, SAP'nin yol haritasında kritik öneme sahip SAP S/4HANA portföyüyle gerçekleştirilen uçtan uca dijital dönüşüm projelerinin güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. GoLive, 100 kişiyi aşkın ekibiyle, enerji sektörü gibi çok sayıda danışmana ihtiyaç duyulan dev projelerin hayata geçirildiği endüstrilerde başarı için referans olan, kusursuz projelere imza atıyor.

Lojistik alanındaki süreç uzmanlığı, GoLive'ın SAP S/4HANA çözümlerinde de ilklere imza atmasını sağlıyor. Türkiye'nin ilk SAP S/4HANA 1709 Embedded İleri Lojistik Çözümü ile Türkiye'nin HANA platformundaki öncü projelerini hayata geçiren GoLive, kurumsal kaynak planlamayı gerçek zamanlı hale getirmek isteyen şirketler için sonuç odaklı, hızlı ve uçtan uca projeler geliştiriyor.