SAP Uygulama Danışmanlığı - SAP Saha Çözümleri

SAP’nin mobil uygulamalarını yazılım geliştirme uzmanlığımızla zenginleştirerek saha ekiplerinin gerçek zamanlı koordinasyonunu sağlıyor, müşterilerimize çeviklik kazandırıyoruz. 

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarırken, maliyetleri daha etkin yönetmenin yolu, sahada olup bitenler üzerinde tam hakimiyet kurmaktan geçiyor. Merkez ofis ile saha ekibi arasındaki bağlantının en iyi şekilde sağlanması, ekiplerin yol haritasını çok daha net ve verimli şekilde oluşturmayı, zaman ve işgücü maliyetinden tasarruf etmeyi sağlıyor. Üstelik müşteri sorunlarına çok daha hızlı müdahale edilmesiyle birlikte sağlanan memnuniyet de yükseliyor.

GoLogistic

 

"Ofissiz hizmete" GoLive uzmanlığında geçin

Enerji dağıtım şirketlerinden, bakım onarım hizmeti sağlayan kuruluşlara kadar saha ekipleriyle çalışan kurumların gerçek zamanlı koordinasyon ihtiyacına SAP'nin mobil uygulama çözümleri yanıt veriyor. GoLive danışmanlarının enerji dağıtım sektöründeki yetkinliği ve imza attığı projelerden gelen tecrübe, şirketlerin saha süreçlerindeki ihtiyaçlarını çok daha isabetli şekilde analiz ederek gerekli çözümleri ortaya çıkarmasında fayda sağlıyor. Yerinde Ar-Ge merkezi niteliğinde bir yazılım şirketi olan GoLive, ihtiyaca özel paket çözümlerinin yanı sıra SAP mobil uygulama çözümleri danışmanlığıyla da saha ekibini ve ilgili yöneticileri mobil ekranlar üzerinden birbirine bağlıyor.

Arka planda SAP'nin güçlü ERP portföyünü oluşturan uygulamalar, GoLive tarafından yapılan özelleştirmelerle kullanıcı dostu, kolayca veri girişi yapılabilen ekranlar üzerinden mobil cihazlara taşınıyor. Dahası, uygulamaların online ve offline çalışma özelliği sayesinde ofis dışında da 7/24 hizmet verilebiliyor. Böylelikle örneğin teknik servis bir müşteriye tamire gittiği zaman tüm veriyi tablet üzerinden sisteme işliyor. Ekip yöneticisi de bu veriyi gerçek zamanlı görüntüleyerek onay ve ret işlemlerini gerçekleştiriyor. GoLive danışmanlığında iş süreçlerine entegre edilen SAP saha çözümleri, gelişmiş mobil uygulamalar sayesinde ofissiz hizmeti gerçeğe dönüştürüyor.