SAP Uygulama Danışmanlığı - SAP Yazılım Geliştirme

SAP′nin güçlü yazılım geliştirme arabirimlerinden faydalanarak Leonardo, Fiori ve SAP Cloud gibi platformlar üzerinde ihtiyaca özel zenginleştirmeler yapıyoruz.

İş dünyasının dijitalleşmesiyle birlikte, iş süreçleri de birer birer uygulamalar üzerine taşınmaya devam ediyor. Nesnelerin İnterneti, bulut bilişim ve mobilite gibi trendlerden en verimli şekilde faydalanmak ve işi büyütmek isteyen şirketlerin, öncelikle bu teknolojilerle uyumlu uygulamalara sahip olmaları gerekiyor. SAP, her geçen gün genişleyen çözüm portföyünün yanı sıra SAP Fiori, SAP Cloud ve SAP Leonardo gibi güçlü platformlar sayesinde ihtiyaca özel uygulamalar geliştirmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Yerinde Ar-Ge sertifikasına sahip bir yazılım geliştirme şirketi olan GoLive, SAP çözümleri üzerindeki uzmanlığını şirketlere, süreçlerde mükemmeliyet sağlayacak uygulamalar geliştirmek için kullanıyor.

GoLive'ın yetkin yazılım geliştirme ekibi, kurumunuzun ihtiyacını tespit edip, bu gereksinimi en iyi şekilde karşılayacak uygulamaları hızla geliştirerek, süreçlerin dijitale taşınmasını kolaylaştırıyor.

GoLogistic